Servis světelných reklam

Vítejte v AKRYLUXU

Vyrábíme světelné reklamy všeho druhu, které pomáhají našim klientům zářit po celé Evropě – přidáte se k nim i vy? Zakázkovou výrobu světelných reklam provádíme v našem výrobním závodě v Benátkách nad Jizerou, kde se věnujeme i servisu světelných reklam a kompletnímu poradenství. Pokud si nevíte rady, jaký typ světelné reklamy je pro vás ten pravý, obraťte se na nás. Společně navrhneme a vybereme ideální řešení a následně pro vás zajistíme i montáž světelné reklamy.

Tým našich zkušených grafiků vám vytvoří individuální vizualizace vaší nové světelné reklamy a případně je upraví podle vašich představ. Díky detailním vizualizacím pak můžete přesně vidět, jak budou vypadat vámi vybrané LED světelné reklamní panely i velkoplošné světelné transparenty. Díky našim více jak 20letým zkušenostem v oboru vám dokážeme poradit, jaký typ světelné reklamy je ideální pro konkrétní místo jejího umístění – vždy s ohledem na to, aby byla reklama i vaše společnost maximálně vidět.

V naší výrobní hale v Benátkách nad Jizerou se věnujeme zakázkové výrobě světelných reklam pomocí těch nejmodernějších technologií. Díky nim vám vždy můžeme nabídnout přesně takovou světelnou reklamu, kterou si představujete. Vyrábíme světelné reklamy z napnutého vinylu, ve formě světelných transparentů, pylonů, informačních tabulí i vstupních portálů. Když se řekne světelná reklama, není snad nic, co bychom v Benátkách nad Jizerou nebyli schopni vyrobit.

Výrobou světelných reklam pro nás však naše spolupráce s klienty nekončí. Aby se nemuseli o nic starat, realizujeme pro ně i montáž světelných reklam. Na přání můžeme ke světelným reklamám namontovat i časové spínače či jiná zařízení, která zajistí úsporu energie. A aby se naši klienti z reklamních pylonů či informačních tabulí radovali co nejdéle, je potřeba se věnovat i jejich údržbě. Nabízíme proto i servis světelných reklam včetně jejich čištění, díky čemuž budou dlouhodobě plnit svoji funkci.

Tvorba & Vizualizace

Naši grafici Vám vytvoří individuelní vizualizační návrhy a to zcela dle Vašich přání. Nebo velmi rádi sami vytvoříme atraktivní řešení dle Vašeho zadání. Díky námi předloženými vizualizacemi můžete již  s předstihem vidět jak bude vypadat Vaše reklama, nebo její návrh  a také jak bude účinná přímo na místě kde si budete přát, aby na Vaše zákazníky působila dle Vašich představ. Součástí této prvotní fáze je pochopitelně i poradenská činost, která na základě dlouholetých zkušeností pomůže klientovi zvolit tu nejlepší  technologii provedení, velikost a umístění dané reklamy, tak aby byla pro klienta nejefektivnější

Výroba SVĚTELNÝCH REKLAM

Díky rozsáhlým zkušenostem s vývojem a s výrobou garantujeme reklamy ve vysoké kvalitě a preciznosti. Vyrábíme Vaši individuelní světelnou reklamu s nejmodernější LED technikou. Naše výroba zahrnuje kompletní výrobu jednotlivých písmen a log s i bez osvětlení. Zhotovujeme reklamu z napnutého vinylu, ve formě světelných transparentů, pylonů a reklamních štítů a informačních tabulí všeho druhu.

Montáž

Naši pracovníci provádějí  montáž reklam vzhledem k dlouholetým zkušenostem odborně a pohotově. Na přání lze dodat zařízení, která zajistí úsporu energie, jako spínací zařízení při snížení intenzity světla, či časové spínače. Naši odborní  pracovníci provádějí montáže pro Vás v rámci celé Evropy.

Údržba & Čištění

Aby reklama byla stále účinná a plnila dlouhodobě svou funkci, je důležitá pravidelná její odborná údržba resp. její čištění. Na přání provedeme tuto činnost v předem dohodnutých časových intervalech.